fbpx

Recenze našich zákazníků

5/5
S kuchyní od Oresi jsme moc spokojení. Paní na pobočce (Klatovy pozn. red.) nám ochotně se vším poradila. Montáž byla taky absolutně bez problémů. Takže za mě příště zase do Oresi.
Denisa Puchtová
5/5
Velká spokojenost. Díky týmu této prodejny, byly výběr kuchyně i realizace zcela bez problémů a příjemným zážitkem. Příště se na ně opět rád obrátím. Děkuju.
Martin Dvořák
5/5
Výborná zkušenost, Oresi po nákupu kuchyně doporučuji, kde se dá!:) Pan Frumert z pobočky v Sadech byl maximálně ochotný, dbal na každý detail, a díky tomu je výsledek perfektní. Tak ho tímto i s přítelkyní zdravíme a ještě jednou moc děkujeme!
Jan Kukrál
5/5
Jsem nadšená z přístupu paní Kocumové, která pracuje na klatovské pobočce Oresi. Na kuchyň si ještě počkáme, protože máme jen hrubou stavbu, takže jsme si zatím jen navrhovali kuchyň a platili zálohu, proto nemohu o kvalitě kuchyně nic říct. Ale ve srovnání s pobočkou v Českých Budějovicích jsou v Klatovech mnohem milejší a vstřícnější, takže za mě zatím velká spokojenost.
Alena Vojtková
5/5
Máme od Oresi kuchyni Bauformat, stylem se mi líbila nejvíce a nejvíc zapadla do toho co už máme doma. Byla jsem ráda že je vyráběna v Německu, člověk má pocit že to bude kvalitnější materiál, a zatím můžu potvrdit že je kuchyně dobrá. Přístup personálu byl dobrý.
Natálie Prachářková
5/5
Než jsem u nich kuchyni objednávala počkala jsem si na slevy to je podle mě nejlepší. Kuchyň pak ani nevyšla na takovou částku ani když jsem ji brala se spotřebiči. Mám ji udělanou do U s tím že je malinká ale i tak se mi tam naštěstí vešlo všechno.
Tereza Hrabovská
5/5
Profesionální přístup, dobrá zkušenost.
Jan Janda
5/5
Zde jsme nakreslili a koupili nasi novou kuchyn a jsme moc spokojeny
Radek Benedek
5/5
Jsem spokojená, doporučuju
Sandra Holubickova
5/5
Chtěli bychom Vám poděkovat za realizaci naší nové kuchyně, především za Váš přístup, byli jsme moc spokojení a z kuchyně máme velkou radost!
Jaroslava M. z Horažďovic
5/5
Od Oresi mám kuchyni z Dolti kolekce. Nechala jsem si jí udělat hodně do moderny, je dost praktická a moc se mi líbí. Za sebe můžu doporučit.
Karolina
5/5
Jsme moc spokojeni se službami. Už objednáváme druhou kuchyni. Hlavně je to tady komorní a rodinné a návrh jsme mohli ladit jak dlouho jsem potřebovali.
Hana Živná
5/5
Kuchyň od nich jsem si nechala udělat do takového jižanského stylu z té řady Bauformat. S výsledkem jsem velmi spokojená, jen jsem si kvůli ceně musela chvíli počkat, než jsem na ni našetřila, protože pořizovací cena nebyla nejmenší.
Ool Ga
5/5
Potřebovala jsem do kuchyně dostat i pračku, protože se mi tam prostě nevešla, tak jsme to při sestavování návrhu řešili, abych ji nemusela mít někde v chodbě a vyřešili mi to dobře, ani nejde vidět, což jsem ráda.
Kackamackablaty
5/5
Mohu jen chválit!!! Bylo mi vysvětleno, co by bylo nepraktické a naopak, co mi usnadní práci. Rozměry místnosti jsou malé, a proto značně omezovaly možnosti nabídky, přesto mi bylo navrženo řešení, které je pro mě ideální.
zákaznice studia Plzeň Sady
5/5
Výborná zkušenost, velmi ochotný personál
Nikol Melisová
5/5
Velmi příjemná a věci znalá paní prodavačka
Jiřina Keyrová
5/5
Velice vstřícná, ochotná. Vše bez problémů.
Marie Štofková

Pro všechny, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu navštívit naše studio osobně, připravujeme online návrhy kuchyní.

Telefonicky, mailem, po Skypu, přes vzdálenou obrazovku.

Online návrhy kuchyní

Vzorník, katalogy a inspirace najdete na našem webu.

Slevy na kuchyně až 40% + spotřebič zdarma

a mnoho dalších výhod, které lze kombinovat.