Návrh kuchyně zdarma

Návrh kuchyně pro Vás vypracujeme zdarma a nezávazně. A jak to přesně u nás probíhá? 

Kontaktujte nás, domluvíme si termín schůzky či telefonického hovoru. Připravte si  níže uvedené údaje, které budeme potřebovat pro návrh kuchyně. 

Na schůzce či po telefonu probereme detaily. Počítejte s tím, že se jedná o projekt a  nějaký čas zabere, než zjistíme Vaši představu a požadavky k dokonalému výsledku.

Za pár dní uvidíte 3D návrh kuchyně včetně kalkulace. Návrh můžeme ještě ladit dle Vašich připomínek. 

Pokud se rozhodnete návrh kuchyně zrealizovat, připravíme objednávku a do té doby, než kuchyni zadáme do výroby, máte stále možnost úprav.

Co si připravit pro návrh kuchyně

Abychom mohli kuchyňskou linku co nejpřesněji navrhnout, spočítat co nejpřesněji i náklady na spotřebiče a montáž a vybrat pro Vás tu správnou třídu kuchyně, potřebujeme znát tyto údaje před samotným zpracováním návrhu. Pošlete nám je buď hned v poptávkovém formuláři nebo mailem kdykoli před domluvenou schůzkou. Budeme rádi za co nejvíce informací, vše s Vámi na konzultaci pečlivě probereme. Samozřejmě  pokud si něco rozmyslíte, můžete to před zadáním do výroby ještě kdykoli změnit a průběžně ladit detaily. Pro prvotní návrh jsou důležité tyto údaje :

Návrh kuchyně online

Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli Vám co nejvíce ulehčit koupi nové kuchyně tak, abychom to všichni zvládli bezpečně a v souladu s nařízeními. Chceme Vám umožnit výběr a plánování kuchyně tak, aby jste si mohli udělat co nejlepší představu a získali od nás stále stejné množství informací. Proto nabízíme také možnost návrhů kuchyní  a konzultací online. Pokud byste si po obdržení návrhu kuchyně chtěli vše ještě rozmyslet, je možné se k objednávce vrátit později. 

Jak probíhá návrh kuchyně online? Vše realizujeme po telefonu, mailem nebo po Skypu. Prodejce zjistí Vaši představu. Od Vás potřebujeme jen dodání rozměrů a fotky prostoru. Poté spolu s prodejcem projednáváte vše od kostry kuchyně, přes výběr dekorů a spotřebičů až po finální návrh.

Nyní lze kuchyni rezervovat za stávající ceny a akční nabídky a poté objednat třeba až za rok! Mezitím budeme ladit detaily tak dlouho, jak budete potřebovat, nemusíte mít ještě vše rozmyšlené. 

Speciální nabídka pro všechny, kteří si rezervují  kuchyni nyní, ať už formou online konzultace, nebo na pobočce.  

Garantujeme 7 let pojištěné záruky, rakousko-německou kvalitu materiálů a českou srdečnost 🙂

Jak vypadá návrh kuchyně?

Prohlédněte si příklady vizualizací kuchyní, abyste věděli, jaký návrh přesně můžete očekávat. Využíváme moderní 3D plánovač kuchyní a naši zkušení návrháři  umí naplánovat kuchyňskou linku tak, aby byla nejen krásná, ale i funkční a pohodlně se v ní vařilo. Ochotně Vám odpoví a poradí, jak nejlépe rozvrhnout kuchyni a poradí i s výběrem materiálů a komponent.