Návrh kuchyně zdarma

Návrh kuchyně pro Vás vypracujeme ZDARMA NEZÁVAZNĚ a také ONLINE bez účasti ve studiu. 

Ve videu, které jsme natočili spolu s moderátorem Mírou Hejdou a projektem tvbydleni.cz se dozvíte, jak probíhá plánování kuchyní na našich studiích. A hlavně že kuchyni se vyplatí plánovat hned při prvotních úvahách o novém bydlení.

Cestu ke kuchyni Vašich snů se Vám snažíme maximálně usnadnit – od prvních plánů až po samotnou realizaci. Aby celý proces byl pro Vás příjemným zážitkem a výsledkem byla kuchyně podle Vašich představ. 

A jak to přesně u nás probíhá?

Kontaktujte nás, domluvíme si termín schůzky či telefonického hovoru. Připravte si níže uvedené údaje, které budeme potřebovat pro návrh kuchyně. 

Na schůzce či po telefonu probereme detaily. Počítejte s tím, že se jedná o projekt a  nějaký čas zabere, než zjistíme Vaši představu a požadavky k dokonalému výsledku.

Za pár dní uvidíte 3D návrh kuchyně včetně kalkulace. Návrh můžeme ještě ladit dle Vašich připomínek. 

Pokud se rozhodnete návrh kuchyně zrealizovat, připravíme objednávku a do té doby, než kuchyni zadáme do výroby, máte stále možnost úprav.

Online návrhy

Koupi nové kuchyně Vám chceme ulehčit, abychom to všichni zvládli bezpečně a v souladu s nařízeními.

Chceme Vám umožnit výběr a plánování kuchyně, abyste si mohli udělat co nejlepší představu a získali od nás stále stejné množství informací. Proto nabízíme také možnost návrhů kuchyní a konzultací online. Pokud byste si po obdržení návrhu kuchyně chtěli vše ještě rozmyslet, je možné se k objednávce vrátit později. 

Jak probíhá návrh kuchyně online? Vše realizujeme po telefonu, mailem nebo po Skypu přes vzdálenou obrazovku. Prodejce zjistí Vaši představu, od Vás potřebujeme minimálně dodání rozměrů a fotky prostoru. Poté spolu s prodejcem projednáváte vše od kostry kuchyně, přes výběr dekorů a spotřebičů až po finální návrh.

Nyní lze kuchyni rezervovat za stávající ceny a akční nabídky. A poté můžete objednat třeba až za rok! Mezitím budeme ladit detaily tak dlouho, jak budete potřebovat, nemusíte mít vše rozmyšlené hned. 

Co si připravit pro návrh kuchyně

Abychom mohli kuchyňskou linku co nejpřesněji navrhnout, spočítat co nejpřesněji náklady na spotřebiče a montáž, vybrat pro Vás tu správnou třídu kuchyně, potřebujeme znát tyto údaje před samotným zpracováním návrhu. Pošlete nám je buď hned v poptávkovém formuláři nebo mailem kdykoli před domluvenou schůzkou. Budeme rádi za co nejvíce informací, vše s Vámi na konzultaci pečlivě probereme. Minimálně však potřebujeme rozměry a fotky prostoru.

Samozřejmě pokud si něco rozmyslíte, můžete to před zadáním do výroby ještě kdykoli změnit a průběžně ladit detaily. Pro prvotní návrh jsou důležité tyto údaje :

Speciální nabídka pro všechny, kteří si rezervují  kuchyni nyní, ať už formou online konzultace, nebo na pobočce.  

Garantujeme 7 let pojištěné záruky, rakousko-německou kvalitu materiálů a českou srdečnost 🙂

Jak vypadá návrh kuchyně?

Prohlédněte si příklady vizualizací kuchyní, abyste věděli, jaký návrh přesně můžete očekávat. Využíváme moderní 3D plánovač kuchyní a naši zkušení návrháři  umí naplánovat kuchyňskou linku tak, aby byla nejen krásná, ale i funkční a pohodlně se v ní vařilo. Ochotně Vám odpoví a poradí, jak nejlépe rozvrhnout kuchyni a poradí i s výběrem materiálů a komponent.

Pro všechny, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu navštívit naše studio osobně, připravujeme online návrhy kuchyní.

Telefonicky, mailem, po Skypu, přes vzdálenou obrazovku.

Online návrhy kuchyní

Vzorník, katalogy a inspirace najdete na našem webu.

Slevy na kuchyně až 40% + spotřebič zdarma

a mnoho dalších výhod, které lze kombinovat.