fbpx

Akce, slevy a výprodej kuchyní a spotřebičů

Pouze na pobočkách Oresi Plzeň Sady a Klatovy

Sledujte naše aktuální slevy na kuchyně Oresi i na kuchyňské spotřebiče a výprodej kuchyní. Slevy lze vzájemně kombinovat. Koupě spotřebičů ve slevě  je možná i samostatně bez kuchyňské linky za daných podmínek, které jsou u každé akce popsány. Občas probíhá i výprodej kuchyní z expozic, kdy můžete získat kuchyni opravdu velmi výhodně. 

Rezervujte teď, cenu podržíme! Kód: CHCINEJCENU

Teď je poslední šance před zdražením, zarezervujte si termín konzultace. Využijte naše akce a kombinujte aktuální slevy kuchyní i spotřebičů. Platí pro prodejny ORESI Plzeň Sady Pětatřicátníků a ORESI Klatovy.

SLEVA AŽ 40 % + SPOTŘEBIČ ZDARMA

Kód: CHCIJENCENU

Platí pro prodejny ORESI Plzeň Sady Pětatřicátníků a ORESI Klatovy. Sdělte kód CHCINEJCENU našim prodejcům na studiu nebo vyplňte webový formulář a do zprávy napište kód. Ozveme se Vám a dojednáme schůzku k vypracování návrhu kuchyně se slevou.

UDĚLEJTE SI LETOS RADOST!

Individuální vánoční poukazy na kuchyni
Připravíme poukaz na míru přímo Vám.
1. Promyslete hodnotu poukazu a jaký text nebo věnování chcete uvést.
2. Napište nám přes webový formulář. Do poznámky uveďte "VÁNOČNÍ POUKAZ". Na celou kuchyni získáte aktuální ceny před zdražením a další zajímavé akce.
Kuchyni realizujete třeba až za rok. Parametry kuchyně vyberete až v okamžiku realizace.
Objednat vánoční poukaz

Dárek k rezervaci kuchyně

Pokud si rezervujete kuchyni hned při prezentaci 3D návrhu kuchyně s kalkulací, můžete si vybrat dárek - sadu nádobí Tefal nebo kávovar Krups (dle ceny kuchyně).

Vestavná mikrovlnka s 82% slevou

Při koupi 4 libovolných spotřebičů značky Elektrolux získáte mikrovlnnou troubu se slevou 82 %. Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Elektrolux

Indukční varná deska se slevou 60%

Při koupi 4 libovolných spotřebičů značky Whirlpool získáte varnou desku se slevou 60 %. Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Whirlpool

Myčka s 50% slevou

Při koupi 4 spotřebičů značky Beko (trouba, varná deska, lednice, odsavač par) získáte myčku za výhodnou cenu. Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Beko

Dřez v hodnotě 5 000 zdarma

Kupte 4 různé spotřebiče značky Siemens  (trouba, varná deska, myčka, jeden libovolný) a získejte dřez Franke zdarma. Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Siemens

Dřez v hodnotě 5 000 Kč zdarma

Kupte 4 různé spotřebiče značky Bosch  (trouba, varná deska, myčka, jeden libovolný) a získejte dřez Franke zdarma.  Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Bosch

Vestavná mikrovlnka se slevou 80%

Kupte si set tří spotřebičů - trouby, indukční desky, myčky nebo chladničky AEG a získejte mikrovlnnou troubu s 80% slevou.  Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog AEG

Drtič odpadu za 7 260 Kč zdarma

Za nákup produktů Franke v hodnotě nad 50 000 Kč získáte drtič odpadů Franke zdarma. Produkty lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Franke

Myčka se slevou 50%

Při zakoupení 4 různých vestavných spotřebičů Candy získáte myčku za polovinu. Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Candy

Dřez v hodnotě 5 000 Kč zdarma

Kupte 4 různé spotřebiče značky spotřebičů Hoover a získejte dřez Franke zdarma. Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Hoover

Digestoře Elica se slevou

5 let bezplatné záruky na všechny spotřebiče Elica a akční ceny
Prohlédnout katalog Elica

Mikrovlnka za 990 Kč nebo nerez hrnce zdarma

Za nákup  sestavy libovolné trouby, varné desky a myčky MORA. Spotřebiče lze zakoupit i samostatně bez kuchyňské linky.
Prohlédnout katalog Mora

 Top německá kuchyně značky Bauformat se špičkovým zpracováním do tvaru písmene L. Ferrari mezi kuchyněmi.  Kuchyně je osazena bezúchytkovým systémem a kovovými šuplíky s integrovaným příborníkem. Roh je řešen plněotočným systémem Kasselbohmer. Odpadkový koš je zakotven ve dvířku. Elektrické otevírání/zavírání u šuplíku a výklopu. Kování Blum s doživotní zárukou.Rozměry 2880×2050 mm, výška 2100 mm, výška k desce 860 mm.

 
Cena kuchyňské linky bez spotřebičů 69 000 Kč (původní cena 153 000 Kč).
 
SPOTŘEBIČE OD PŘEDNÍCH ZNAČEK LZE DOKOUPIT ZA INTERNETOVÉ CENY.
 

 Přijďte se podívat na pobočku Sady Pětatřicátníků v Plzni 

nebo volejte 773 788 035

Pro všechny, kteří nemohou z jakéhokoliv důvodu navštívit naše studio osobně, připravujeme online návrhy kuchyní.

Telefonicky, mailem, po Skypu, přes vzdálenou obrazovku.

Online návrhy kuchyní

Vzorník, katalogy a inspirace najdete na našem webu.

Slevy na kuchyně až 40% + spotřebič zdarma

a mnoho dalších výhod, které lze kombinovat.